Spotkanie blogerów górskich

To chyba zawsze zaczyna się tak samo. Własny adres www i pierwsze, nieśmiałe teksty. Nerwowe zerkanie w statystyki, czy ktoś tu w ogóle trafia, poza znajomymi, którym podrzuciliśmy linka. O ile starcza nam motywacji i wytrwałości, wreszcie ktoś trafiać zaczyna. A stąd już tylko krok do: „cześć, fajnie piszesz!” zasłyszanego z zaskoczenia na szlaku. W międzyczasie orientujemy się, że takich jak my jest więcej, zaczynamy śledzić ich blogowe poczynania, podglądać, inspirować się. Wirtualnie się poznajemy. A co, gdyby tak spotkać i poznać się naprawdę?

Powodów i tematów do rozmów mamy aż nadto. Konferencje, eventy, spotkania od wielu już lat z powodzeniem integrują polską blogosferę, owocując licznymi projektami, współpracami, czy po prostu znajomościami i przyjaźniami. Trudno raczej oczekiwać, aby ktoś z zewnątrz zechciał zaoferować tego typu wydarzenie grupie blogerów górskich. Dlatego postanowiłam zrobić to ja – jedna z nich.

Od prawie trzech lat prowadzę poczytnego bloga oscylującego tematyką głównie wokół Tatr. Opowiadam o własnych wędrówkach, opisuję popularne tatrzańskie szlaki, tworzę teksty ze wskazówkami dla początkujących turystów. Wydarzenie, które organizuję, będzie nie tylko okazją do integracji górskiej blogosfery.

Comments are closed.

Comments are closed.